Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Bart wil een skelter Bart zit het liefst achter de computer.<br/>Voor zijn verjaardag vraagt hij nieuwe spelletjes.<br/>Zijn ouders vinden dat maar niets.<br/>Linda, zijn oudere ... »
Vlaggen in de Bernhardstraat Aan de hand van de nalatenschap van zijn opa gaat Geert van Diepen (1954) op zoek naar het antwoord op de vraag: Wat deed opa nu precies in de vijf oorlogsja... »
Sipke is niet alleen Sipke maakt een rondje door het Oogbomen bos. Hij zingt zacht: ‘Waar is iedereen? Ik ben hier, helemaal alleen.’Maar Sipke is niet alleen. Achter de bome... »
Schaamte voor je achternaam Dit boek gaat over oorlog en over wat mensen elkaar aan kunnen doen. Over twee zusjes, Henny en Carla, die de Tweede Wereldoorlog van dichtbij meemaken in ee... »