Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Het was wat was Op het eerste gezicht zit er iets geruststellends in de manier waarop de dichter Geert van Istendael naar de wereld kijkt. Nauwkeurig neemt hij de dingen waa... »
De piekfijne dode Een lijk in een peperduur pak, met een nog duurder horloge, gevonden naast een drukke laan in Brussel. De dode blijkt een wereldberoemde beverdeskundige te z... »
Vlaamse sprookjes Vlaamse sprookjes zijn in Vlaanderen en in Nederland weinig bekend. Dat is jammer want de Vlaamse sprookjesschat is rijk en gevarieerd. Machtige tovenaars, l... »
Negenentwintig dingen en één afscheidszang In ‘29 dingen en 1 afscheidszang’ lijkt het alsof Geert van Istendael twee dichters is. In de eerste plaats is hij de bedachtzame beschouwer van de dinge... »
Mijn Duitsland In 'Mijn Duitsland' ontwerpt Geert van Istendael een caleidoscopisch beeld van dit even vaak bewonderde als gehate stuk Europa. Scherpe observaties, nauwkeur... »
Een geschiedenis van België Benno Barnard en Geert van Istendael vertellen tientallen spannende, verbijsterende en ontroerende verhalen over de geschiedenis van Belgie, waarin het wemel... »