Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Je bent je eigen leraar "Je bent je eigen leraar. Dat wil zeggen, diep in je hart kan je weten wat goed is en minder goed, wat juist is en minder juist. Jouw leven is belangrijk en ... »
Sleutel tot de nieuwe tijd "Wanneer je je openstelt voor het leven, dan ga je vooruit, en hoe dichter je bij het leven zelf komt, hoe dichter je bij het vuur van het leven komt. Dan ko... »
Vertrouwen in jezelf Meester Morya zegt:"Denk niet dat je fouten maakt wanneer je geen liefdevolle aandacht kan geven aan jezelf en aan anderen. Het is een leerproces en ook daar... »
De logica van het hart Luisterboek<br/>Er is een logica die anders werkt dan de logica van het denken en van het voelen. Als je in de diepte van je hart duikt, kan je daar een onge... »
De stap naar oneindigheid Covertekst achteraan: "... Dat is heel belangrijk: dat je bent waar je bent. Dat je met je gedachten, met je gevoelens, met heel je zijn aanwezig bent op het... »
In het centrum van je leven staan Meester Morya zegt:"Dit hele boek is eigenlijk één punt van licht en als je elke bladzijde in verband met het licht kan brengen, dan kan je het helemaal be... »
Morya wijsheid basiswerkboek "Het echte leven ligt verweven in de dagelijkse ervaringen en de realiteit rond je. In deze realiteit ligt de sleutel om het ontwaken van de ziel in je eigen... »
In het licht van de volle maan In het licht van de volle maan (Boek + cd)Twaalf bezinningsteksten van MORYA+ cd met de bijhorende live-opnames van Geert CrevitsMorya zegt..."Het is belangr... »