Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Dagboek Van de vriendengroep die door J.J. Voskuil is geportretteerd in Bij nader inzien is Frida Vogels het meest trouw gebleven aan de idealen van die tijd; dat zi... »
De vader van Artenio Met De vader van Artenio schetst Frida Vogels een ontroerend beeld van haar schoonvader Salvatore De Matteis (1893-1969), die de lezer van haar dagboeken zul... »
Dagboek Frida Vogels roman De harde kern (verschenen in drie delen in 1992-1994) was een poging om een mensenleven sluitend te beschrijven. Dit dagboek, het eerste v... »
De harde kern 1 De harde kern, het levenswerk van Frida Vogels, bestaat uit vier delen, verdeeld over drie boeken. De eerste twee delen, Kanker en De naakte waarheid, versch... »
Tante Lucietta Frida Vogels leert tante Lucietta kennen in 1982, wanneer zij, vijfenzeventigjaar oud, na een verblijf van 40 jaar in Argentinië naar Castellina komt. H... »
De harde kern 2 In dit deel van De harde kern, Met zijn drieën, worden de jeugd, de snel afgebroken studententijd in Amsterdam en de Parijse jaren van de hoofdpersoon besch... »
De harde kern set Bevat: 1 Kanker De naakte waarheid ; 2 Met zijn drieen »
Dagboek 1970-1971 In 1970 wordt Frida Vogels veertig jaar, een leeftijd die een rijpheid suggereert die ze in haar leven niet waargemaakt heeft. Ze trekt zich gedeprimeerd mee... »
Dagboek Van de vriendengroep die door J.J. Voskuil is geportretteerd in Bij nader inzien is Frida Vogels het meest trouw gebleven aan de idealen van die tijd; dat zi... »