Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De aap uit de mouw Met overwicht alleen komt de gemiddelde aap (lees: mens) niet ver<br/><br/>De Waal over dieren, maar vooral over mensen<br/><br/>Hoe zou een aap in gevangsch... »
Zijn we slim genoeg om te weten hoe slim dieren zijn? Wat is het verschil tussen menselijke en dierlijke intelligentie, en vooral: hoe komen we daarachter? Kan een octopus gereedschap gebruiken? Weten chimpansee... »
De aap in ons De mens heeft twee naaste verwanten: de chimpansee en de bonobo. We hebben dingen gemeen met de één, die machtsbelust en agressief is, maar ook met de ande... »