Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Organisation Todt <p>De Organisation Todt was een van de sleutelorganisaties van de Hitlerstaat. Deze paramilitaire groepering, genoemd naar oprichter Fritz Todt, stond in voo... »
Onsterfelijk in uw steen Tijdens de Eerste Wereldoorlog vatten enkele Vlaamse soldaten het plan op om een gepaste zerk te plaatsen op het graf van gesneuvelde kameraden. Vaak belandd... »
Onvoltooid Vlaanderen Zowel na de stichting van België en in 2017 heeft ons land een liberale premier. Maar het België van 2017 lijkt in niets meer op de unitaire staat die in 1... »
Onvoltooid Vlaanderen Zowel na de stichting van België en in 2017 heeft ons land een liberale premier. Maar het België van 2017 lijkt in niets meer op de unitaire staat die in 1... »
Leven in twee werelden De Tweede Wereldoorlog eindigde bij ons in september 1944. Het was meteen het begin van een jarenlange jacht en wilde vervolgingspolitiek op Belgen die tijde... »
Drang naar het Oosten Vlaamse oostfrontvrijwilligers zijn wel degelijk betrokken geweest bij oorlogsmisdaden en misdaden tegen de menselijkheid. Lange tijd nam men aan dat de vrij... »
Het uur van Vlaanderen slaat Bij de federale verkiezingen van 2010 werd duidelijk dat de<br/>communautaire tegenstellingen in België groot zijn. Maar<br/>hoe is het zover gekomen? Wanne... »
Vechten voor de vrede In september 1944 wordt Antwerpen bevrijd. Daarmee hebben de geallieerden een grote havenstad in handen, belangrijk voor de voortzetting van de strijd tegen ... »