Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
10 vaarroutes door de Randstad De Randstad is een prachtig, veelzijdig en avontuurlijk vaargebied voor motorboot- en sloepvaarders. Deze handige gids brengt de mooiste vaarroutes door dat ... »
Revolutie op het water In 1958 begint Maurits baron van Wassenaer in een schuur van het voorvaderlijk slot een constructiewerkplaats. Dat markeert het begin van de Eista Werf. Een ... »
Met staande mast door Nederland Ontdek de ongekende mogelijkheden op besloten binnenwateren in Nederland in 'Met staande mast door Nederland' van Frank Koorneef. In deze nieuwe herziene edi... »
Vaarwijzer Nederlandse binnenwateren Nergens ter wereld vind je zon fijnmazig en gevarieerd netwerk van binnenwateren als in Nederland. Je kunt varend door alle provincies trekken, en alle provi... »
Vaarwijzer Belgische binnenwateren <p>De 'Vaarwijzer Belgische binnenwateren' van Frank Koorneef geeft een overzicht van alle Belgische rivieren en andere vaarwegen. Aan de hand van omschrijvi... »
10 vaarroutes door Friesland Friesland is verreweg de populairste watersportprovincie. Door het waterrijke,open landschap en de vele aantrekkelijke dorpen en steden - en niette vergeten ... »
23 toertochten in Duitsland Ontdek Duitsland als vaarbestemming met '23 Toertochten in Duitsland' van Frank Koorneef. In deze nieuwe vaargids vind je verschillende prachtige vaartochten... »
Vaarwijzer Noord-Franse binnenwateren <p>Ontdek de vaargebieden van Noord-Frankrijk met de 'Vaarwijzer Noord-Franse binnenwateren'. Inclusief vaarroute richting de Middellandse Zee.
Nederlandse binnenwateren Nergens ter wereld vind je zo'n fijnmazig en gevarieerd netwerk van binnenwateren als in Nederland. Je kunt varend door alle provincies trekken, en alle prov... »
Met staande mast door Nederland In 'Met staande mast door Nederland' beschrijft Frank Koorneef het verrassende en avontuurlijke vaargebied voor zeilschepen met staande mast. Voor menig zeil... »