Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Over het grote water Het boekje bevat 64 gedichten die de auteur maakte n.a.v. zijn visies op de 64 hexagrammen van het Chinese Boek der Veranderingen, de 'Yijing'. »
De acht stappen Je kent het vast wel. Je begint ergens aan; vol enthousiasme. Meestal houd je het wel een paar weken vol, maar door gebrek aan belangstelling van buitenaf en... »
Het boek van de oude meester Er is al heel wat geschreven over de Daodejing. Er zijn boeken verschenen die over de geschiedenis van het boekwerk gaan; over de achtergrond en filosofie; d... »