Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Station In deze module wordt de kijk- en luistervaardigheid geoefend. De module bereidt voor op het examen. In de sectorgerichte versies staan de opdrachten zo veel ... »
BK 3 Op avontuur - je leest fragmenten uit spannende boeken
- je leest over avonturen en andere culturen. Door de fragmenten krijg je zin om zelf te gaan lezen. Dat ga je ... »
vmbo KGT Sector Zorg & Welzijn In deze module wordt de leesvaardigheid geoefend. De module bereidt voor op het examen. In de sectorgerichte versies staan de opdrachten zo veel mogelijk in ... »
Station In deze module wordt de presentatievaardigheid geoefend. De opgaven en de vraagstelling zijn afgestemd op het examen. »
Station In deze module wordt de kijk- en luistervaardigheid geoefend. De module bereidt voor op het examen. In de sectorgerichte versies staan de opdrachten zo veel ... »
Route 2F Je leert:-de regels waaraan teksten moeten voldoen;-brieven en e-mails schrijven;-hoe je een artikel schrijft;-hoe je een sollicitatiebrief en een cv schrijft. »
Nederlands bovenbouw vmbo BK In deze module wordt de schrijfvaardigheid geoefend. De module bereidt voor op het examen. In de sectorgerichte versies staan de opdrachten zo veel mogelijk ... »
Station Mijn smaak fictie 2 Leerlingen werken verder aan hun fictiedossierJe leert:- kenmerken van de genres;- wat er met 'het thema van een boek' wordt bedoeld;- je mening geven over g... »
Station -je leest allerlei verschillende teksten over leuk leven-je leert hoe je op verschillende manieren een tekst kunt lezen-je leert de kenmerken van verschillen... »