Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Ik moet zo nodig! `Ik moet plassen, zegt Bram, als ze net op defiets zitten.`Kun je het even ophouden? vraagt papa. `Ikmoet nog brood halen.`Heel eventjes, ik moet zó nodig, ... »
Omgeruild Pum is een hippe meid uit Amsterdam. Ze is vrolijk, extravert en houdt van dansen. Yannick is een verlegen en creatief meisje uit Wassenaar. Ze kennen elkaar... »
Mag ik een hondje? Sam wil maar één ding: een eigen hondje. Maar zijn ouders vinden het te veel werk. Gelukkig mag Sam wel vaak op het hondje van zijn buurman passen. Hij hoo... »
I really have to go `I have to pee, says Bram, just as they have gotten on the bike.
`Can you hold it in for just a little while? asks dad. `I have to buy some bread.
`Just a mo... »
1,2,3 en af ! <p>dit is rog.
het is geen vis.
ze is een boot.
met een naam.
is dat gek?</p><p>Om goed te zijn in sport moet je veel oefenen. Dat geldt ook voor lezen! Ontd... »
Dit ben ik Heel jonge baby's kunnen al veel plezier beleven aan boekjes. Dit ben ik en Zo praten dieren zijn helemaal afgestemd op de vaardigheden, belevingswereld en b... »
Tengo que hacer pipi 'Tengo que hacer pipí,' dice Bram cuando los dos se sientan
en la bicicleta.
'Puedes aguantarte un poquito?' pregunta papá. Tengo que comprar pan.
'Pero da... »