Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Books
Gin-tonic en cholera Strohutten op de savanne en wilde dieren, dát is het westerse beeld van Afrika. Toch is de werkelijkheid radicaal anders. Afrika verstedelijkt en modernisee... »
De doe-het-zelfmaatschappij <p>In <em>De doe-het-zelf-maatschappij</em> vertelt journalist Femke van Zeijl boeiende verhalen over Nigeria, stuk voor stuk nuchter, empatisch en vol humor... »
Een nacht in een vijzel Als een meisje een nacht in een vijzel slaapt, wordt ze wakker als jongetje, zo luidt een Rwandees gezegde. Het inspireert veel kleine meisjes in Rwanda hun ... »
Koning van de barraca's `Koning van de barraca s is de eerste roman van journalist Femke van Zeijl. Daniël is de koning van de barraca s in Maputo, Mozambique. Hij flaneert van ba... »
Koning van de barraca's 'Koning van de barraca's' is de eerste roman van journalist Femke van Zeijl. Daniël is de koning van de barraca s in Maputo, Mozambique. Hij flaneert van ba... »
De doe-het-zelfmaatschappij <p>In <em>De doe-het-zelf-maatschappij</em> vertelt Femke van Zeijl boeiende verhalen over Nigeria, stuk voor stuk nuchter, empatisch en vol humor. Op een vr... »