Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Echo’s uit de ijzertijd Even ten noorden van de legendarische Echoput bij Apeldoorn liggen twee grote prehistorische grafheuvels in het bos. Er is ooit wel in gegraven, maar niet do... »
Schatten van het mammoetstrand Schatten van het mammoetstrand<br/><br/>Over speuren in grondlagen, opgraven onder water en vissen naar fossielen<br/><br/>Het jongste stukje Nederland, Maas... »
Neanderthalers in Noord-Nederland Het boek Neanderthalers in Noord-Nederland, leven aan de rand van de oerwereld vertelt het verhaal van de oermensen die ca. 400.000 tot 40.000 jaar geleden N... »