Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Wonderland Dikke sneeuwvlokken, cadeautjes onder de boom, overal lichtjes en knusse kerststalletjes: het is weer tijd voor de gezelligste maand van het jaar. In navolgi... »
Magisch Wat zou jij doen als de jongen op wie je verliefd werd de Lazarusprijs betaald bleek te hebben voor zijn leven? Of als je je hart echt in duizend stukjes kon... »
Eden Valley en Yorkshire Dales Dertig jaar geleden was de noordwestelijke Settle-Carlisle Railway nog ten dode opgeschreven. Tegenwoordig vervoert Engelands mooiste spoorlijn ieder jaar du... »
Overstroomd Een onverbiddelijke pageturner: een dystopische roman, een liefdesverhaal - een droomdebuut!We bevinden ons in de tijd na de Grote Overstromingen. Het land i... »
Zuid-Hollandse Eilanden Vang een glimp op van nationale vogel de grutto op de vele schorren en slikken, eet lekker lokaal met uitzicht op zee in een zelfvoorzienend toprestaurant, z... »
Verboden verlangen Metamorfen die worden verstoten in de maatschappij, worstelen met gevoelens voor één van hen. Achterna gezeten worden door demonen en engelen, terwijl niem... »
Als ik morgen niet op transport ga... 'Als ik morgen niet op transport ga, ga ik 's avonds naar de revue,' schreef verpleegster Mania Krell in haar brief uit Westerbork. Westerbork, het grootste ... »
Polder <p>Na haar verblijf in het Hoge Noorden, waar Marieke ten Berge haar inspiratie haalde voor haar prenten in Noord, trekt ze nu de polder in.
In haar ken... »
Overstroomd Na de Grote Overstromingen is het land verdeeld in een arm, nat gedeelte en een rijk, droog deel. Is de ontluikende vriendschap tussen de 'natte' Max en Nina... »