Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Parijs-Berlijn De Eerste Wereldoorlog is ook een reisbestemming. De plekken waar het bloedvergieten in 1918 eindelijk stopte, hebben altijd een bijzondere aantrekkingskrach... »
Hoe begin ik een bed & breakfast? De romantiek van een nieuw begin en de valkuilen van het runnen van een B&B helder uiteengezet Heel wat mensen dromen ervan om in binnen- of buitenland met ... »
Grenzeloos; een reis langs het ijzeren gordijn In 2009 is het 20 jaar geleden dat de Berlijnse Muur viel. Door het slopen van de grenzen tussen Oost en West zijn talrijke nieuwe toeristische initiatieven ... »
20 x logeren en wandelen in Vlaanderen Heerlijk logeren in een charmehotel of een gezellige B&B en een of meerdere dagen wandelen zonder bagage in de omgeving... Dat zijn de ingrediënten van deze... »
Logeren bij Belgen in Frankrijk Thuis in la douce France: 150 chambres d'hôtes en charmehotels, van strak design tot nostalgische romantiek, van Bretagne tot de Côte d'Azur. Peter Jacobs ... »
Langzaam door Frankrijk Klassieker in een volledig nieuwe editie en lay-out Ook Frankrijk heeft zijn Route 66: De Nationale 7 Voor de autosnelweg werd aangelegd was de legendarisch... »
Langzaam door Frankrijk <p>Slow travellers Peter Jacobs en Erwin De Decker herontdekkende legendarische Nationale 7, die van Parijs naar Menton voert. Ze laten de drukke, saaie en d... »
Wandelen door Gent 1913-1918 De sporen van het expo- en oorlogsverleden van Gent In 1913 was de wereld te gast in Gent. De stad organiseerde een wereldtentoonstelling die honderdduizende... »
De mooiste Wellnessweekends in de Benelux Wellnessweekends in de Benelux toont de absolute trend in het hele wellnessgebeuren: genieten, verwend worden en tegelijkertijd intensief aan je gezondheid w... »