Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Post mortem (special B&S) <p>De Zweedse Emelie Schepp is de auteur van de boeken rondom hoofdpersoon officier van justitie Jana Berzelius. Ook in dit boek is Jana de spil. Ze leidt he... »
Alter ego De Zweedse thrillerauteur Emelie Schepp brak in Nederland door met <em>Memento</em>. Dit werd, evenals haar daarop volgende thrillers, met lovende recensies ... »
Memento <p><em>Memento</em> van Emelie Schepp is een Scandinavische thriller voor de liefhebbers van Lars Kepler, Stieg Larsson en Jo Nesbø. Vluchtelingen, Chili, Z... »
Honderd dagen <p><em>Honderd dagen</em> van Emelie Schepp is Scandi-crime met een ultraspannende twist. </p><p>Op een warme zomeravond verdwijnt Amanda Sundin spoorloos.... »
Narcotica <p>Na het succes van haar debuut ‘Memento’ is ‘Narcotica’ het tweede boek van de Zweedse Emelie Schepp. Een zelfstandig te lezen vervolg op het eerst... »
Sub rosa <p>'Sub rosa' is de zesde thriller in de serie die de Zweedse Emelie Schepp schreef over officier van justitie Jana Berzelius.
Post mortem <p>De Zweedse Emelie Schepp is de auteur van de boeken rondom hoofdpersoon officier van justitie Jana Berzelius. Ook in dit boek is Jana de spil. Ze leidt he... »
Alter ego <p>Twee vrouwen worden vermoord gevonden, liggend in een riviertje. Van beiden zijn de benen aan elkaar genaaid. Wie wil hen laten lijken op zeemeerminnen en... »
Honderd dagen <p><em>Honderd dagen</em> van Emelie Schepp is Scandi-crime met een ultraspannende twist. </p><p>Op een warme zomeravond verdwijnt Amanda Sundin spoorloos.... »