Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Terug naar Odeceixe Vier vriendinnen gaan voor vakantiewerk naar een surf- en paardrijkamp in Odeceixe, Portugal. De heerlijke zomer aan zee verandert echter in een nachtmerrie ... »
Tweestrijd in Alvor Meeslepende roman over onvoorwaardelijke liefde, onmogelijke keuzes en afscheid nemen van dierbaren. De Nederlandse Mickey en de Portugese Rosa houden allebe... »
Onthulling in Porto De Nederlandse Romée brengt haar jeugd door in Italië. Jaren later belandt ze met haar geliefde Sergio in Portugal, waar hij onverwacht overlijdt. Ze ontde... »
De schelpendanser ‘De schelpendanser’ is het los te lezen vervolg op ‘De Algarve met verve’.Een toevallige ontmoeting tussen Charly en Terry op een feest in de Algarve... »
Vlinders in Ferragudo Na de onverwachte dood van haar man is Annettes leven op hun Franse boerderij niet meer hetzelfde. Na ruim 30 jaar huwelijk heeft ze geen idee hoe nu verder.... »
Thuis in de Algarve Na haar moeders dood ontdekt de Nederlandse Tessa dat haar vader een Portugees is. Impulsief besluit ze af te reizen naar de Algarve om hem te vinden. Ze kom... »
Ellen van Herk In 2014 kochten we impulsief een vakantiehuis in de Portugese Algarve en dat was de beste beslissing ooit! Wat een heerlijk land. Om dit te delen schrijf ik ... »
Oude liefde, nieuw begin Vera wordt op Santorini halsoverkop verliefd op Matthias, maar ze blijft gedesillusioneerd achter als ze hem met een ander betrapt. Ruim twintig jaar later l... »
Thuis in de Algarve Na haar moeders dood ontdekt de Nederlandse Tessa dat haar vader een Portugees is. Impulsief reist ze af naar de Algarve om hem te vinden. Ze ontmoet de Enge... »
Dreiging in de Algarve Tessa en de familie Esteves (uit 'Thuis in de Algarve') zijn eindelijk in rustiger vaarwater beland. Tessa is aardig gewend, maar deel uitmaken van een Portu... »