Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Kleine engel Kinderboek met een boodschap voor kinderen 3 - 6 jaar.Op een sprankelende manier beantwoordt dit boekje een universele vraag van groot en klein:"Wie Ben Ik?"... »
Liefde voorbij de dood Dit is een autobiografisch verhaal over de liefde tussen een jonge Nederlandse vrouw en haar Noorse vriend,die op een studiereis en vakantie op Jamaica tot e... »
Meditatie en imaginatie Dit is een helder en praktisch boek voor iedereen die meditatie beoefent – of wil gaan beoefenen. In een korte introductie wordt aan de hand van de klassie... »