Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Kwellende liefde 'Mijn moeder verdronk in de nacht van 23 mei, mijn verjaardag.'
Delia, een vrouw van midden veertig, keert na de dood van haar moeder terug ... »
Kronieken van de liefde <p>Dwarsligger 674 is <em>Kronieken van de liefde,</em> een bundeling van <em>Kwellende liefde</em>, <em>Dagen van verlating</em> en <em>De verborgen dochter... »
Wie vlucht en wie blijft Lila en Elena, de twee meisjes die we voor het eerst ontmoetten in De geniale vriendin, zijn nu volwassen vrouwen.Lila, die op haar zestiende trouwde en een ... »
Toevallige bedenksels <p>Een jaar lang schreef Elena Ferrante iedere week een column in de Engelse krant <i>The Guardian</i>. Die columns waren ietwat afwijkend van de rest. Ze sc... »
Een nacht op het strand <p><em>Een nacht op het strand </em>is een duister kinderboek voor volwassenen van Elena Ferrante, wonderschoon geïllustreerd door Mara Cerri. <em>Een nacht... »
Het leugenachtige leven van volwassenen De dertienjarige Giovanna leidt een perfect leven. Ze woont in een van de beste wijken van Napels, haar ouders dragen haar op handen en hebben haar opgevoed ... »
De nieuwe achternaam In De nieuwe achternaam volgen we het leven van Lila en Elena, twee vriendinnen uit een armoedige wijk in Napels. Lila is op haar zestiende getrouwd, maar kr... »
Wie vlucht en wie blijft <p><strong>‘Een van de grootste romanschrijvers van onze tijd.’ <em>The New York Times</em>. </strong></p><p><strong>Deel 3 van de legendarische vriendsc... »
Kwellende liefde 'Mijn moeder verdronk in de nacht van 23 mei, mijn verjaardag.'
Delia, een vrouw van midden veertig, keert na de dood van haar moeder terug ... »