Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Het kankerkampioenschap voor junioren ‘Deze ziekte gun ik niemand, en dus ook mezelf niet. Mijn chemokuren gaan vandaag beginnen en ik zie de komende tijd als een treinrit. Over acht maanden ei... »
De gelukvinder Hamayun zit in Havo 4 en werkt mee aan de voorstellingen van het schooltoneel. Hij schrijft een stuk over zijn eigen verleden. Over het dagelijks leven in Ka... »
Rood Rood Roodkapje - Bekroond met een Zilveren Penseel en een Vlag en Wimpel- Heruitgave op groot formaat- Op vraag van velen eindelijk weer verkrijgbaarEen bijzondere bewerkin... »
De lol avi 1 serie IK LEES Sjeel hoort bij Boon. En Boon hoort bij Sjeel. Dat is zo en dat moet zo. Maar Sjeel zegt Dit gaat fout. Ik mis de lol Dat snap ik niet ze... »
Pup en Kit - Heruitgave met nieuwe, vrolijke en lieve illustraties- Een lijvig boek voor prille lezers- Leuke verhalen op het laagste leesniveau (AVI 1 / AVI-M3)Over ee... »
De dagen van de bluegrassliefde 'Van de Vendel slaagt er ook in zijn proza in, het nauwelijks zegbare mooi onder woorden te brengen.' - <i>de Volkskrant</i>
Mijn spook en ik <p>Yas houdt eigenlijk niet van het donker en de nacht, maar deze nacht is anders: hij krijgt bezoek van een spook! Hulpspook kwakaboediedoediehuppelappeltaa... »
Mijn fijne geluidenboekje Edward van de Vendel beschrijft heel veel alledaagse geluiden. Nu eens poëtisch, dan weer speels of met een knipoog. En steeds herkenbaar. Het openen van ee... »
Oliver Oliver, zestien, groeit op in Noorwegen en is altijd samen met zijn neef Bendik, die ook zijn beste vriend is. Zijn leven lijkt zorgeloos, maar binnen vieren... »