Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Repertoire Het blijspel moet zowat het meest opgevoerde genre zijn in de theaterwereld. De gemiddelde toeschouwer wilt zich een avondje amuseren en hoopt om zeer uitbun... »
ALLEMAAL KOMEDIE Het blijspel moet zowat het meest opgevoerde genre zijn in de theaterwereld. De gemiddelde toeschouwer wil zich een avondje amuseren en hoopt om zeer uitbund... »
Plezant? Na de publicatie van een reeks korte verhalen (Even Zitten) maakte de auteur ditmaal een eerste selectie van honderd moppen, waarmee hij zelf nog steeds kan ... »
Repertoire 2 Het blijspel moet zowat het meest opgevoerde genre zijn in de theaterwereld. De gemiddelde toeschouwer wilt zich een avondje amuseren en hoopt om zeer uitbun... »
La vie en rose Jozef Janssens, een bejaarde man van zevenentachtig, woont alleen in een kleine studio. Na het overlijden van zijn vrouw, heeft zijn oudste zoon deze plek vo... »
NOG MEER KOMEDIE Het blijspel moet zowat het meest opgevoerde genre zijn in de theaterwereld. De gemiddelde toeschouwer wil zich een avondje amuseren en hoopt om zeer uitbund... »
Verschueren trilogie Het toneelwerk ‘De Kuren van Verschueren’ werd ondertussen reeds meer dan duizend maal met succes opgevoerd in Vlaanderen en Nederland. Na het eerste stu... »
Monos logos Een theatermonoloog opvoeren kan je vergelijken met de driedubbele salto van een acrobaat: je mag er niet mee op je bek gaan. En toch is het net dàt wat het... »