Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Books
Gewonnen jaren <p><em>Gewonnen jaren </em>van Dorly Deeg is een verfrissende kijk op het ouder worden. Voor de lezers van Dick Swaab, Ap Dijksterhuis, Oliver Sacks en Danie... »
Gewonnen jaren <p><em>Gewonnen jaren </em>van Dorly Deeg is een verfrissende kijk op het ouder worden. Voor de lezers van Dick Swaab, Ap Dijksterhuis, Oliver Sacks en Danie... »
Handboek ouderenpsychiatrie Over de hele wereld groeit het aandeel ouderen in de bevolking. Bovendien worden zij steeds ouder. Deze unieke ontwikkeling in de geschiedenis zorgt ervoor d... »
Licht op later LASA (Longitudinal Aging Study Amsterdam) is een uniek onderzoeksproject over ouder worden. Al twintig jaar verzamelt het project, een initiatief van VU en V... »
Met zorg ouder worden De komende jaren verandert er veel in de financiering en het aanbod van de langdurige zorg en ondersteuning. Deels door kabinetsbeleid, deels omdat de behoef... »
Langer zelfstandig Het kabinet beoogt met de hervorming van de langdurige zorg de trend te versterken dat ouderen langer zelfstandig blijven wonen en niet of later naar een zor... »