Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Joie de Vivre Magazine Deze tijd is vaak te hectisch. Je verliest jezelf te snel. In de eerste editie van Joie de Vivre geven we aandacht aan retreats, kennisbronnen en middelen om... »
Steden! In deze editie Belgrado, de stad van zoveel verhalen; vestinstad Valletta; Kempinsky hotel Abu Dhabi; Thule city gadgets. STEDEN! is hét blad voor de liefhe... »
Belgrado! Een city trip naar Belgrado Belgrado is een stedenreis naar een geweldige stad van een mooi volk, puur van hart. Hun levensverhaal en vooral hun warmte is ee... »
Street art rocks Een lekker e-magazine over de magie, de inspiratie, het rebelse en de schoonheid van Street Art, over hele wereld, en in alle vormen. Editie 3: Street Art ui... »
Barcelona Steampunk wordt een kunststroom genoemd. Of een levensstijl. Een visie op leven en maatschappij. Een lekkere uitlaatklep. Give it a name. Steampunk is zeker ... »
Kunst verrijkt de geest... Editie 2 2015. Moderne Kunst: ARKEN KOPENHAGEN - Haagman fotografeert voor Villa Ticca - Levenskunst: Ayurveda.A World of Culture is een magazine over (inter... »
Wereld voor Fietsers In deze editie: 2018, Cyclo op Korinthe-Peloponnesos! MTB trip west-Bali. Rapha, Kalas, Licello en Uvex: hot weather survival tips!Wereld voor Fietsers ver... »
Rocks Een lekker e-magazine over de magie, de inspiratie, het rebelse en de schoonheid van Street Art, over hele wereld, en in alle vormen.Editie 2: Street Art en ... »
Steden! In deze editie een verhaal over Parijs, de stad van de liefde en de heerlijke koketterie. Een artikel over Reykjavik, de stad die gonst van het leven, een be... »