Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
China Schrijver en acteur (Soldaat van Oranje, Zwartboek) Dolf de Vries reisde met zijn vrouw en 16-jarige zoon door China. Ze reisden per trein, boot, fiets en bu... »
Oekraine en Georgie Met hun campertje, maar ook logerend in pensions en bij de lokale bevolking thuis, reist schrijver en acteur (Soldaat van Oranje, Zwartboek) Dolf de Vries me... »
Australie in een rugzak In Australië neemt schrijver en acteur (Soldaat van Oranje, Zwartboek) Dolf de Vries u mee naar de bruisende metropolen Sydney en Melbourne; naar de stille ... »
Vrucht van de leugen 'Kom je of blijf je zitten?' vraagt Iris aan het eind van deze prachtige roman aan de man van wie ze eens dacht te houden. Die man is David, correspondent, g... »
Oekraïne en Georgië Met hun campertje, maar ook logerend in pensions en bij de lokale bevolking thuis, reist schrijver en acteur (Soldaat van Oranje, Zwartboek) Dolf de Vries me... »
Brazilie & Argentinie in een rugzak Schrijver en acteur (Soldaat van Oranje, Zwartboek) Dolf de Vries neemt u in Brazilië en Argentinië mee naar deze veelzijdige Zuid-Amerikaanse landen. Van ... »
Canada Schrijver en acteur (Soldaat van Oranje, Zwartboek) Dolf de Vries neemt u in Canada mee naar dit veelzijdige land. Hij beschrijft zijn reis door dit veelzijd... »
Zuid-Afrika In Zuid-Afrika neemt schrijver en acteur(Soldaat van Oranje, Zwartboek) Dolf de Vries u mee naar het magische Zuid-Afrika. Hij laat de boulevards en de towns... »
Ik wil geen opa heten! Op onnavolgbare wijze beschrijft de bekende acteur en schrijver Dolf de Vries het plezier en de beslommeringen van het opa-zijn.<br/><br/>Dolf is een doorgew... »