Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Wulffers en de zaak van de doodshoofdvlinder <p>Wulffers en de zaak van...
de doodshoofdvlinder
Tijdens een weekend begeleid verlof ontsnapt de veroordeelde misdadiger Felix A. uit de TBS-klin... »
Wulffers en de zaak van het doodlopende spoor In een lege eersteklascoupé van een trein op spoor 14a van het Amsterdamse Centraal Station zit nog één passagier. De schoonmaker denkt dat de man in slaa... »
Wulffers en de zaak van de doodshoofdvlinder Tijdens een weekend begeleid verlof ontsnapt de veroordeelde misdadiger Felix A. uit de TBS-kliniek. Twintig jaar lang leek hij een toonbeeld van goed gedrag... »
Verhalenmozaiek Deze Verhalenmozaek nr 1 geschikt voor alle lezers. De auteurs schreven totaal verschillende verhalen en dat levert een boeiend palet aan proza op van spann... »
Wulffers en de zaak van de doodshoofdvlinder Tijdens een weekend begeleid verlof ontsnapt de veroordeelde misdadiger Felix A. uit de TBS-kliniek. Twintig jaar lang leek hij een toonbeeld van goed gedrag... »
Wulffers en de zaak van de dode hoek Flaptekst: Gerard van der Borcht is een potige Amsterdamse vrachtwagenchauffeur die met grote regelmaat naar Spanje rijdt. Op een dag bereikt zijn vrouw Eva ... »
Wulffers en de zaak van de stervende zwaan <p>‘De stervende zwaan’ van Dick van den Heuvel is een gemoedelijke detective over vertrouwen, vooroordelen en de zoektocht naar waarheid. Voor de lezers... »
De Rotterdamse vrienden Gerard, Leo, Kees en Nico werken gebroederlijk samen in de garage van Gerard, maar de zaken gaan... »
Wulffers en de zaak van het galgemaal Uit het water van de Korte Prinsengracht wordt het levenloze lichaam van een zwerver opgedregd. Niemand lijkt zich echt druk te maken over dit vooral, maar C... »
Wulffers en de zaak van de monddode In een huis aan de Amsterdamse Linnaeusparkweg wordt het levenloze lichaam gevonden van Cornelis de G. Hij werkte dag en nacht met randgroepjongeren die bijn... »