Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Niet storen! <strong>Deze verhalenbundel vol leesplezier kun je niet meer wegleggen</strong><p>Niet storen! staat boordevol leuke, griezelige, grappige, spannende en roma... »
Wat als... <i>‘Sorry?’ Zoë onderbreekt me. ‘Sorry?’ Ze proeft het woord in haar mond en besluit dat het het walgelijkste is wat ze ooit heeft gegeten. Zoete br... »
De laatste uren van Josephine Donkers <h3>Een zinderende short-read van Daniëlle Bakhuis</h3><p>Op de laatste dag van de zomervakantie wordt het levenloze lichaam van Josephine Donkers aangetr... »
Wat als ‘Sorry?’ Zoë onderbreekt me. ‘Sorry?’ Ze proeft het woord in haar mond en besluit dat het het walgelijkste is wat ze ooit heeft gegeten. Zoete brood... »
Zes seconden: De laatste Afrekening <i>Een groepje zwartgeklede figuren komt vastberaden de gevangenis binnengelopen. Ze lopen met militaire precisie: ze nemen grote passen en bewegen hun armen... »
Verliefd... en nu? <i>Ik weet dat hij me leuk vindt. Hij heeft gezegd dat hij verliefd op me is. Maar we zijn ondertussen alweer drie weken verder. Hallo? Is het nu aan? Of nie... »
De laatste uren van Josephine Donkers <p>Dit e-book uit de serie PrismaDyslexie bevat het lettertype Dyslexie. De letters van dit lettertype zijn zodanig aangepast dat dyslectici minder moeite he... »
Clownsnacht <h2>Dit horrorverhaal kan je je nachtrust kosten... </h2><p><em>'Hé, Suzie. Had je naar gedroomd?' </em>
<em>'M-mama! Waar i-his mama?' Dikke tranen m... »
De eliminatie <h1><em>De eliminatie </em>van Daniëlle Bakhuis</h1><h2>Je stapt nooit meer gedachteloos een bus in...</h2><p><em>Over de hele breedte van de muur zijn gif... »