Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Hier met dat geld Rik vindt een fles in het bos. In die fles zit een kaart. Die kaart wijst de weg naar een schat Groep 3 gaat op zoek. Maar er is een boef die ook op zoek is... »
Paard ontdekt Onder schooltijd gaat het luchtalarm af: uit het circus dat in Kampen is neergestreken is een tijger ontsnapt! Het circus staat vlakbij de kinderboerderij en... »
Geliefd en gedoopt De doop van je zoon of dochter is iets om te vieren. Wat een rijkdom als je mag weten dat God jouw kind als het zijne beschouwt.De tekeningen en teksten in d... »
Sterk Interactieve bijbelverhalen over dappere strijdersDe Bijbel een saai boek? Absoluut niet! Wat dacht je van de moord met de haring? De verrassingsaanval in he... »
Dwars door het dak! - Hoe zou jij het vinden om een weekje op stap te gaan met Bear Grylls?- Wat voor superkracht zou jij willen hebben?- Hoe lang kun jij je adem inhouden? In ... »
Paard ontsnapt Paard ontsnapt en Paard ontvoerd kregen bij verschijnen veel lovende reacties van lezers en pers. Matthijs en Tessa, die een paard redden uit het slachthuis,... »
De dropbom Dropfabriek Van Zutphen & Zn (hofleverancier) wordt getroffen<br/>door de ene na de andere ramp. De Uitgedroogde Muizenkeutels<br/>(met Salmiakvulling) moete... »