Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
IJsje in Den Haag IJSJE IN DEN HAAGIn zijn zevende gedichtenbundel registreert de auteur opnieuw de dingen die in Den Haag voorbijgaan.Het zijn niet enkel de grote en kleine f... »
Het Haagse licht Cor van Welbergen toont zich in zijn nieuwe bundel gedichten des te meer als een kleurrijk mens, van binnen en van buiten. Nostalgische regels over de hofsta... »
VERBONDEN IN VERBINDING In zijn achtste gedichtenbundel laat Cor van Welbergen de lezer de wereld opnieuw zien zoals alleen een Hagenaar dat kan. Dat geldt niet alleen de gebeurteni... »
Zicht uit zee In zijn werkkamer in de toren van het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties heeft de auteur dagelijks uitzicht op de Haagse wereld waarm... »
Den Haag mijn Valentijn Den Haag, mijn ValentijnCor van Welbergen brengt ieder jaar een bundel met verzameld werk uit. Leidend in deze bundels zijn vooral Haagse gebeurtenissen die ... »
Knisperende schelpen Rashagenees Cor van Welbergen heeft in de afgelopen jaren een vaste plek verworven onder de dichterlijke geschiedschrijvers van alles wat in en vanuit Den Ha... »
De Haagse meeuw Cor van Welbergen bundelt sinds 2011 jaarlijks de gedichten die hij publiceert in de Haagse media. Daarnaast treedt hij regelmatig op bij gelegenheden met an... »