Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De woede van Abraham In 1864 moet pachtboer Nicolas Abraham aanzien hoe dwars door zijn geliefde Breesaap, een Noord-Hollands duingebied, het Noordzeekanaal gegraven wordt. Het h... »
De woede van Abraham In 1864 moet pachtboer Nicolas Abraham, een vluchteling uit het tsaristische Rusland die zijn heil heeft gezocht in het Noord-Hollands duingebied, aanzien ho... »
Wij zijn de wrekers over dit alles ‘Wij zijn de wrekers over dit alles’ van Conny Braam beschrijft hoe 75 jaar geleden tijdens de dodenmars vanuit Auschwitz een lange stoet uitgeputte geva... »
Het schandaal Tijdens een bevrijdingsfeest in IJmuiden loopt Susan Boerhaave een man tegen het lijf die zij eerder zag fietsen langs het kanaal. Het was haar opdracht hem ... »
De revolutie van Pelle In ‘De revolutie van Pelle’ zoekt Conny Braam naar antwoorden op de vraag wat haar tot de rebelse meid heeft gemaakt die in mei 1968 na een laatste knall... »