Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Krijg nou tieten! Dat ik ooit een boek zou schrijven over zwangerschap leek me eenjaar geleden nog even waarschijnlijk als dat Daphne Deckers eenboek zou schrijven over de agr... »
Neem een geit <p><b>GENOMINEERD VOOR DE NS PUBLIEKSPRIJS 2016
RUIM 125.000 EXEMPLAREN VERKOCHT
</b>
Claudia de Breij (net 40, dankuwel) vraagt zich af hoe dat moet: leven.... »
De oudejaars 2015 was een jubeljaar voor Claudia de Breij: ze ontving de Louis Davidsring uit handen van Herman van Veen, stond met 'Mag ik dan bij jou' op 4 in de top 20... »
Vroege Vogels Vroege Vogels is al 33 1/3 jaar het populairste natuur- en radioprogramma van de VARA op radio 1.Iedere zondagochtend tussen 8 en 10 uur luisteren een half m... »
Lang leve ons Mag je dan helemaal niks meer zeggen in dit land? Moet al die kunst zo nodig van mijn belastingcenten? Zijn witte mannen ook mensen? Het lijken retorische vr... »
Vasistas Haar leven lang zoekt Claudia de Breij naar woorden om de wereld tebegrijpen, orde te scheppen in de chaos om haar heen. Meestal krijgen diewoorden vorm in t... »
Lang leve ons Wie willen we eigenlijk zijn?Mag je dan helemaal niks meer zeggen in dit land? Moet al die kunst zo nodig van mijn belastingcenten? Zijn witte mannen ook men... »
De oudejaars 2015 was een jubeljaar voor Claudia de Breij: ze ontving de Louis Davidsring uit handen van Herman van Veen, stond met 'Mag ik dan bij jou' op 4 in de top 20... »