Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Dodenval Brussel, 1924. De dochter van een rijke industrieel wordt vermoord aangetroffen, in haar eigen slaapkamer. Inspecteur Cyriel De Cruyenaere volgt de gebruikel... »
Het octopuscomplex Een invloedrijke zakenman overlijdt als zijn auto in hartje Brussel ontploft. De politie vermoedt kwaad opzet en belast commissaris Stijn Goris met het onder... »
Flikstories Agenten spelen een hoofdrol in tal van boeken, series en films, maar wat weten we werkelijk over het echte politiewerk? De taak van de politie is meer dan mi... »
Dodensteeg Brussel begin 1919. De Eerste Wereldoorlog is voorbij. De stad begint te herleven en de militairen keren terug van het front. Kolonel Pynaert neemt zijn taak... »
Nevenschade Hoofdcommissaris Stijn Goris wordt vroeg uit bed gehaald. In het Jubelpark zijn de lijken aangetroffen van vijf jonge mensen. Hun lichamen liggen in de vorm ... »
De Conferentie In Brussel wordt er een internationale conferentie gehouden door de Bilderberggroep. Voor sommigen is het een geheim genootschap dat over alle wereldprobleme... »
Een kwestie van zwijgen In de haven van Zeebrugge wordt een waardetransport overvallen. De daders ontkomen met hun buit naar Brussel. Een beetje later ontploft in een chique wijk v... »
Het München syndroom 1945. Benjamin Gotlieb is luitenant in het Amerikaanse leger. Hij neemt deel aan de bevrijding van München en Dachau. Tijdens de belegering vindt hij eerder... »
Dodenuur <p>Aan het begin van de zomer wordt hoofdinspecteur Cyriel De Cruyenaere op weg naar kantoor geconfronteerd met een gewelddadige overval op een diamantkoerie... »
Dodensteeg Brussel begin 1919. De Eerste Wereldoorlog is voorbij. De stad begint te herleven en de militairen keren terug van het front. Kolonel Pynaert neemt zijn taak... »