Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De zaak Krimson De jonge Lambik en Krimson zijn beiden gestrand in Piscine-les-Bains waar de dorpelingen in het bestaan van de duivel geloven. Tijdens reparaties aan de wate... »
De tijd-tattoo Dankzij de vader van Brains kan de hele bende gratis een weekend naar een aquariumpark in Frankrijk. Brains zoekt er een vriendinnetje voor zijn eenzame clow... »
ALBERT & C° 3. Eéndracht maakt macht Het koninklijk paleis is alweer het decor voor allerlei doldwaze gebeurtenissen. Zo beslist Filip plots om zijn baard te laten staan. Kampt de 50 jarige prin... »
Jump 15 Aron is het enige echte Leesmonster en heeft speciaal voor jullie in de maand van de Kinderboekenweek supergave kinderboeken verslonden. ‘Worden wat je wil... »