Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De knikkerverzamelaar Een doos met eigendommen.Een vader zonder geheugen.Als Sabrina Boggs een mysterieuze collectie van haar vaders spullen aantreft, ontdekt ze een waarheid waar... »
P.S. Ik hou van je Holly en Gerry zijn een jong getrouwd stel. De twee maken vaak grapjes over het feit dat Holly niet zonder Gerry zou kunnen leven. Het idee van 'De Lijst' wa... »
De som van jou en mij <p>In <em>De som van jou en mij</em> heeft Allegra een gedurfde stap gezet: ze heeft haar excentrieke vader achtergelaten op het eiland waar ze is opgegroeid... »
Zo word je verliefd Ze heeft maar twee weken. Twee weken om hem te leren hoe hij verliefd moet worden - op zijn eigen leven.Het lot brengt Adam Basil en Christine Rose bij elkaa... »