Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Familiegeheim Eva is een vrolijke meid van dertien. Ze heeft weinig nagedacht over het feit dat haar moeder haar eigen ouders vrijwel nooit ziet en dat zij haar familie va... »
Split second In één moment kan alles veranderen...Zijn vrienden hebben allemaal een mes op zak, en dus is dat voor Thijs (15) ook vanzelfsprekend. Een mes draag je om j... »
Betrapt Dit spannende boek gaat over foute vrienden en wat er dan allemaal mis kan gaan. Het is op AVI M5 en voor kinderen van 9-12 jaar. De serie ‘Makkelijk & Leu... »
Made by Indira Terra houdt van shoppen. Al haar geld gaat op aan nieuwe kleding, en als ze die goedkoop kan scoren, is dat natuurlijk top!
De Indiase Indira is geronseld o... »
Lotte en Karima Lotte is Nederlands en Karima Marokkaans. Ze zijn buurmeisjes, en vriendinnen van jongs af aan. Hun verschillende achtergrond is nooit een probleem geweest -... »
Wie durft?! Lara wil alles zo goed mogelijk doen, maar dat is lastig als je veel lessen hebt gemist omdat je ziek bent geweest. Dat maakt haar onzeker. Zelfs het zingen ... »
Selfie Mirte baalt van haar ouders. Die behandelen haar als een klein kind, vindt ze. Dus als ze via social media een wat oudere jongen ontmoet die haar ‘een mooi... »
Het grote reddingsplan Sara en haar broer Jesse krijgen te horen dat hun ouders uit elkaar gaan. Een regelrechte ramp! Al gauw trekt mama bij haar nieuwe liefde in en moeten Sara e... »
Like me! Zilver is best een beetje zenuwachtig voor de brugklas. Maar dat het zo erg zou worden, had ze nooit gedacht. Geen idee waarom, maar Lizz heeft het meteen al... »