Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Achter een gesloten deur Soefong woont in Shanghai, een grote stad inChina. Haar vader heeft een restaurant enstaat goed bekend, vooral nadat hij de politiegeholpen heeft bij het arr... »
Arega houdt vol De ouders van Hiwot, Arega, Nigiste enWogon ontvluchten vanwege de hongersnoodhun vaderland EthiopiĆ« en proberenin Kenia een nieuw bestaan op te bouwen.Als ... »
Tranen op de gifberg Taslina woont in een achterbuurt inBangladesh. Haar ouders zijn heel erg arm enhoewel ze beiden werk hebben, kunnen zehet gezin niet onderhouden. Daarom werk... »
Tranen op de gifberg Taslina woont in een achterbuurt in Banglasesh. Haar ouders zijn heel erg arm en zhoewel ze beiden werk hebben kunnen ze het gezin niet onderhouden. Daarom w... »
De verscheurde kinderbijbel van Chi-Pin Dit boek is een vervolg op "Achter eengesloten deur".Chi-Pin, het jongere broertje van Soefong,heeft een plan voor de juffrouw op school.Hij beseft echter ni... »