Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Aanneming van werk Dit deel uit de Asser-serie behandelt de aanneming van werk in titel 7.12 van het Burgerlijk Wetboek. Naast de meest recente jurisprudentie besteedt deze ge... »
Eerste aanleg In dit Asser-deel vindt u een thematische bespreking van de civiele vorderings- en verzoekprocedure. Het boek beschrijft en becommentarieert het burgerlijk ... »
1 Goederenrecht Tot het verschijnen van dit aan gemeenschap gewijde deel van het goederenrecht werd in verschillende andere delen van de Asser-serie aandacht aan de gemeensc... »
Verbintenissenrecht Asser 6-VI* De verbintenis uit de wet (voorheen deel 4-III) behandelt de stof van de derde titel en de vierde titel van Boek 6: de onrechtmatige daad en de v... »
De rechtspersoon Asser 2-I* De rechtspersoon gaat over onderwerpen die van belang zijn voor alle rechtspersonen. Daartoe behoren onderwerpen als rechtspersoonlijkheid, concer... »