Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Bert's breinboek voor managers en trainers Kunnen we wel veranderen? Spreek een 40-jarige, stel hem de vraag of hij hetzelfde is als toen hij 20 was, en hij zal ontkennend antwoorden. Ja, hij is veran... »
Diversiteit Benut de verschillen tussen mensen in organisaties! Soms lijkt het erop dat we in een samenleving wonen waarin we verschillen benadrukken en steeds vaker teg... »
Waar ooit het loof de zee Schrijver en dichter Bert Overbeek (1959) vestigde zich met zijn ouders in Harderwijk op 26 oktober 1967, toen het gezin Overbeek van Den Haag naar de Noord-... »
Het arcadisch moment `Het Moment vertelt het verhaal van Luna Spolt. Hij trekt volle zalen met zijn verhandeling over wetenschap. In zijn wetenschapsshows is hij kritisch over g... »
Ontvoering van de evolutie Een groep wetenschappers wordt ontvoerd. Een fanatieke bijbelse groep blijkt hiervoor verantwoordelijk. Maar er speelt meer, zo ontdekken we als het verhaal... »
Guernica en Zaharra Op zijn blog www.egobert.wordpress.com schreef Bert Overbeek: 'Ik wilde iets met de grote thema s. Al weer enige tijd geleden. Zoals de oorlog. Dat je als me... »
Love, love, love In dit boek leidt de schrijver de lezer langs de hoogten en diepten van de liefde. Hij doet dat in een afwisseling van serieuze en ironische beschrijvingen, ... »
Ontvoering van de evolutie Een groep wetenschappers wordt ontvoerd. Een fanatieke bijbelse groep blijkt hiervoor verantwoordelijk te zijn. Maar er speelt meer dan alleen maar een techn... »