Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Pieter Konijn, Slaap lekker! Pieter Konijn krijgt een eigen kamertje om in te slapen. Maar de kamer is wel een beetje groot, en een beetje stil, en ook wel een beetje eng…Gelukkig heef... »
Wie is de dief? Wie steelt er steeds de radijsjes die Pieter, Benjamin en Lily uit de tuin van meneer Verhoef hebben gegapt? Een voor een worden het er steeds minder »
Pieter Konijn Babyboek Leg alle belangrijke momenten uit je baby's eerste jaar vast in dit album. Met ruimte voor foto's en persoonlijke notities, en speciale envelop om haarlokjes... »