Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Het hele leven In 2003 verraste Bart Moeyaert met het veelbekroonde, in acht talen verschenen <em>De Schepping</em>. Waar dat verhaal eindigde, begon in 2010 <em>Het Paradi... »
Kus me In Kus me ontmoeten vier pubers elkaar op een hete zomermiddag bij een meer. Ieder heeft een geheim dat hij met een ander moet delen - dat is het spel dat ze... »
Broere Iedereen herinnert zich de geur van sinterklaasdag, de smaak van gestolen goed, het geluid van zomers water. Iedereen heeft een grootmoeder gehad met een rom... »
Het beest heet Mona Marta en Sam en Do zijn bang. Nog n nacht slapen en dan zijn ze er niet meer. Dat weten ze zeker. Daar zal Mona de Bok voor zorgen.Marta en Sam en Do zijn ba... »
Durf voor drie Een liefdesbrief niet lezen. Een kuil graven en erin gaan wonen. Drie uur op je kop staan. Durf jij dat? »