Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Als dit zo doorgaat Let's make literature great again, with all the best wordsInitiatiefnemer: Auke HulstAls dit zo doorgaat bevat nieuwe verhalen van welluidende literaire stem... »
Kinderen van het Ruige Land <p>Schrijver Auke Hulst brak definitief door met zijn vierde, sterk autobiografische roman <em>Kinderen van het Ruige Land</em>.</p><p>Ergens op het noordeli... »
Tandenjager <p>Vos Jacobsz is een tandenjager. Hij struint de slagvelden van napoleontisch Europa af op zoek naar jonge gevallenen met nog gave gebitten, waaruit tandart... »
De laatste Murmansk Run De afgelopen jaren reisde journalist Auke Hulst de halve wereld over en naar aanleiding daarvan schreef hij verhalen, geïnspireerd door boeken, films, muzie... »
Motel Songs Auke Hulst schreef met Motel songs een indringend en muzikaal reisboek over de kracht van kunst en de schaduw van de dood.‘Time held me green and dying / t... »
Zephyr <p><em>Zephyr </em>van Auke Hulst is het eerste deel van de prachtige nieuwe Spoorslag-reeks. Een memoir en beschouwing ineen, van de hand van een van de bes... »
Een nachtje Candacraig De afgelopen jaren reisde journalist Auke Hulst de halve wereld over en naar aanleiding daarvan schreef hij verhalen, geïnspireerd door boeken, films, muzie... »
Kinderen van het ruige land In deze afwisselend aangrijpende, verbijsterende en geestige autobiografische roman brengt Auke Hulst de teloorgang in kaart van een familie die - ten goede ... »
Slaap zacht, Johnny Idaho Auke Hulst, die doorbrak met zijn boek 'Kinderen van het Ruige Land', komt met een nieuwe roman: 'Slaap zacht, Johnny Idaho'. Een tiener met een missie, een ... »