Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Help! ik bereik mijn doel Resultaatgerichtheid is een competentie die steeds vaker gevraagd wordt. Dat vraagt om weten voor welke resultaten u wilt gaan, om doelgerichtheid en om besl... »
De 10 principes van agile-lean teamcoaching Nieuwe vormen van organiseren vragen om nieuwe vormen van begeleiding. Begeleiding die teams helpt groeien als team én in de prestaties die ze neerzetten. D... »
Coachingskalender 2017 Al vijftien jaar een bestseller! Deze jubileumeditie van de Coachingskalender is ook in 2017 weer je trouwe dagelijkse metgezel op bureau en keukentafel.<br/... »
Help! Ik ga coachen Misschien heb je een opleiding tot coach gehad. Of coach je al een tijd in de praktijk. Toch heb je soms behoefte aan even weer wat basis. Hoe zat het ook we... »
Coachingskalender 2018 Al zestien jaar een bestseller! De Coachingskalender is ook in 2018 weer je trouwe dagelijkse metgezel op bureau en keukentafel.Scheur jezelf en anderen los ... »
Help! ik coach conflicten Help! Ik coach conflicten is bedoeld voor mensen die beter willen omgaan met conflicten en voor adviseurs, coaches, trainers en managers die mensen op dit ge... »
Agile-lean organisatiecoaching Agile-lean organisatiecoaches ondersteunen organisaties in het effectief en wendbaar maken van zowel het ‘menselijk systeem’ als het ‘voortbrengingssys... »
De 10 principes van agile-lean teamcoaching Of we het nu de 'gekantelde', 'verdraaide', 'cyane', 'lerende' of 'agile' organisatie noemen, het komt op hetzelfde neer: de manier waarop organisaties veran... »
Help! ik leid een project Projecten leiden is een vak apart. Niet omdat de gebruikte systematieken en hulpmiddelen zo ingewikkeld zijn. Wel omdat u bijna altijd in complexe situaties ... »
Het BPM-boek Business Process Management (BPM) helpt organisaties klantgericht, efficiënt en flexibel te werken. Tegelijkertijd draagt het bij aan betere samenwerking en... »