Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Mambo Jambo Een enkele reis Nieuwe Wereld, naar de waanzin van Rio de Janeiro en de verraderlijke rust van Paraguay.Hij wilde zijn verleden vergeten. Zij, twintig jaar j... »
Dwarsdenker des Vaderlands Arthur van Amerongen (1959) woont in de Algarve en schrijft daar wekelijks zijn geruchtmakende columns voor de Volkskrant en HP/De Tijd. In Dwarsdenker des V... »
Mijn moeder is gek De foto draagt hij altijd bij zich. Een strand, een moeder en de kleine Tuur. Hij kijkt tegen haar op. Hij lijkt op haar. Arthur is trots op zijn mama, maar ... »
Het grote foute jongens boek De populaire columnisten Rob Hoogland (De Telegraaf) en Arthur van Amerongen (de Volkskrant, HP/De Tijd) vertegenwoordigen twee verschillende werelden, maar ... »
De vette Van Amerongen ‘Een boek van menselijk graniet. Diep ontroerend,naar de strot grijpend. Eenmalige klasse.’ - PIETER WATERDRINKER OVER MIJN MOEDER IS GEKArthur van Amero... »
De dronken vegetariër In dit boek voor vegans, vegetariërs en flexitariërs vind je een schat aan originele en snelle gerechten zoals anti-katerontbijten, vètte borrelhapjes en ... »
Mijn moeder is gek De foto draagt hij altijd bij zich. Een strand, een moeder en de kleine Arthur van Amerongen.Hij kijkt tegen haar op. Hij lijkt op haar. Zo trots als hij daa... »
Costa del coke Vrijwel dagelijks brengen razendsnelle speedboten vele tonnen hasj uit Marokko naar de Costa del Sol. Ook komt hier een aanzienlijk deel van de cocaïne die ... »
Safari Eurabia Schrijver, columnist, journalist en islamexpert Arthur van Amerongen reisde voor Safari Eurabia een jaar door Europa en bezocht steden met grote moslim-popul... »