Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Huid en haar `Weddenschappen kun je winnen of verliezen. Gelijkspel bestaat niet. Wat wilde u eigenlijk van mij?
`Niet veel, antwoordt Roland. `Je begrijpt de e... »
De Joodse messias Xavier Radek is een in Basel woonachtige, geassimileerde, niet-joodse jongeman met een missie: hij wil meer weten over het lijden van de joden. Daarom beslui... »
De man zonder ziekte Meer nog dan zijn Indiase uiterlijk het wekt weleens verwarring, een keer had een man in een café over het gele gevaar gesproken en daarbij nadrukkelijk S... »
Moedervlekken Otto Kadoke werkt als psychiater in een crisiscentrum: zijn specialiteit is suicide-preventie, hij dient mensen met een doodswens voor het leven te behouden.... »
Apocalyps Het is niet precies te voorspellen wanneer het zich zal openbaren, maar in <i>Apocalyps</i>, een nieuwe bundel verhalen van Arnon Grunberg, voelt het einde v... »
Kamermeisjes en soldaten Ongemerkt zal ik mijn neus duwen in gebruikte handdoeken en het ruiken: het leven. Ik zal hun haren uit de doucheputjes scheppen, ik zal er grondig naar kijk... »
De Heilige Antonio Na hun vaders dood zijn de jonge broers Paul en Tito en hun moeder Raffaella in een vrachtauto met watermeloenende Mexicaanse grens over gesmokkeld. In New Y... »
Blauwe maandagen Blauwe maandagen is de onthutsende debuutroman van Arnon Grunberg. Een zoektocht naar de liefde: ouderliefde versus betaalde liefde. Bekroond met de Anton Wa... »
Arnon Grunberg onder de mensen In 2006 begon Arnon Grunberg de reportagereeks Onder de mensen, gebaseerd op Maxim Gorkis advies aan Isaak Babel om de schrijftafel te verlaten en zich ond... »