Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Vlinder Tjabbe Hidding is begin zestig, dertig jaar ouderwets gelukkig getrouwd met Suzanna. Wanneer de twintig jaar jongere Lammy zich met een ferme handdruk voorst... »
De ringvechter Jarenlang bleken de kickboksers uit Thailand, de bakermat van deze sport, niet te verslaan. Inmiddels is die rangorde drastisch veranderd, en zijn het nu de ... »
Vlinder Tjabbe Hidding is begin zestig, dertig jaar ouderwets gelukkig getrouwd met Suzanna. Wanneer de twintig jaar jongere Lammy zich met een ferme handdruk voorst... »
Ik wil mijn kind terug IK WIL MIJN KIND TERUG - een brok in je keel boek.<br/><br/>Op vrijdag 20 april 2012 verscheen het boek IK WIL MIJN KIND TERUG. Eind mei verscheen dit boek n... »
Mijn moeder moest dood Stel je het eens voor...<br/>Je loopt over straat en draagt in je ene hand een grote schop om een gat in de grond te graven. In je andere hand heb je een pla... »
Onder de brug vond ik mezelf Flaptekst Onder de brug vond ik mezelf!Ik ben Erik Claus. En voor u ligt mijn boek, Onder de brug vond ik mezelf! Mijn verhaal gaat over de tien jaar dat ik ... »
Oppa OPPA, en andere gedichten: De bundel OPPA ademt het leven van de dichter; van dartel tot rauwheid. Ooit: Een Griekse God. Vol adoratie van charismatisch... »
Onder de brug vond ik mezelf! Ik ben Erik Claus. En voor u ligt mijn boek, Onder de brug vond ik mezelf! <br/><br/>Mijn verhaal gaat over de tien jaar dat ik in Nijmegen letterlijk op str... »
Door de dood geraakt Rouw. Als naasten denken wij allemaal te weten hoe groot het gemis is en hoe diep de pijn voelt na het verlies van een dierbare. Tot het op ervaren aankomt. ... »