Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De ogen van La Negra <p>'Negra, Negra, wakker worden.' La Negra schrok wakker. Wazig zag ze Isabel naast zich staan, flauw beschenen door het licht van een olielampje. 'We moeten... »
DE KATTENKRANT Alex is gek op zijn katten Pluis en Charlie. Hij maakt van alles met ze mee. Hij wil daarover vertellen. Daarom houdt hij zijn spreekbeurt over katten. En hi... »
Een pelikaan op straat <p>Maria woont op het Herteneiland, een klein, mooi eiland in Costa Rica. Maria is net zes jaar en ze is nooit van het eiland af geweest. Maar nu gaat dat ge... »
Een schat van een dief Een schat van een diefAnton van der KolkTekeningen: Marijke van VeldhovenOp de stoep staat een mooie fiets.Robbert kijkt om zich heen, stapt eropaf en rijdt ... »
Een schat van een dief Op de stoep staat een mooie fiets.Robbert kijkt om zich heen, stapt eropaf en rijdt ermee weg.Zie je wel dat ik wat durf, denkt hij.Maar al snel krijgt hij s... »
Toen onze lieve Kiki wegvloog Op een dag vliegt de dwergpapegaai Kiki weg uit Toms huis. Als Tom hem op straat nakijkt staat plotseling Mira naast hem. Mira is het leukste meisje dat hij ... »
Brieven aan de rattenhemel Een 15-jarige Zuid-Amerikaanse straatjongen ziet hoe een bende zijn vriend vermoordt en gaat op zoek naar diens moeder om ervoor te zorgen dat hij onder zijn... »
HET MOOISTE BOEK Zonnetjes zijn leesboeken voor kinderen die al kunnen lezen als ze in groep 3 starten. Dit zijn kinderen die als ze binnenkomen in groep 3 alle letters al ke... »