Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Beer is op Vlinder Beer is verliefd op Vlinder, die zo mooi is als een uitgeknipt stukje hemel. Hij probeert te zeggen hoeveel hij van haar houdt. Maar Vlinder verstaat hem nie... »
Mijn papa Mijn papa lijkt op een beer in winterslaap. Iedere ochtend moet ik hem wakker maken.
Dat is niet gemakkelijk. Maar daar weet ik iets op...
Het begin van de zee Een nieuw prentenboek van Gouden Penseel winnares Annemarie van Haeringen Een jongen wil de zee schilderen. Maar waar moet hij beginnen? Hij ziet geen begin.... »
Beer is op Vlinder Beer is verliefd op Vlinder, die zo mooi is als een uitgeknipt stukje hemel. Hij probeert te zeggen hoeveel hij van haar houdt. Maar Vlinder verstaat hem nie... »
Olifantje in het bos Olifantje in het bos,
laat je mama toch niet los.
Anders raak je de weg nog kwijt
en dan heb je straks nog spijt.
Olifantje in het bos,
laat je mama toch nie... »
De jongen die zijn brood knipte Er was eens een jongen en zijn lievelingsspeelgoed was een schaar.
Wat hem niet beviel zette hij naar zijn hand.
Hij at bijvoorbeeld graag witte boterhammen ... »
Sneeuwwitje breit een monster Sneeuwwitje breit sokken, geitenwollen sokken voor iedereen.
Maar vandaag heeft ze zin in iets nieuws. Ze breit een geitje, en nog één en nog één…
Dan... »