Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Koude soep In <i>Koude soep</i> wandelt Annelies Verbeke zoals ze schrijft: van links naar rechts. Vanuit de behoefte te vluchten van de hectiek van het werkend bestaan... »
Groener gras Annelies Verbeke schreef een keur van ongewone verhalen over mensen die je buren zouden kunnen zijn, maar die er een ‘afwijkende’ levensstijl op na houde... »
Dertig dagen Alphonse is met zijn geliefde Kat verhuisd naar de Vlaamse Westhoek. Ver weg van het drukke Brussel en het wisselvallige muzikantenbestaan is hij gelukkig me... »
De legitieme ontbloot of dood? Leve de echtgenoot! inaugurale rede uitgesproken bij de aanvaarding van het ambt van Gewoon Hoogleraar Privaatrecht in het bijzonder in de Rechtsvergelijking aan de Katholieke U... »
September We beginnen iets nieuws: een te koesteren reeks over de maanden van het jaar.<p><p>Elke maand schrijft een eersteklas schrijver een boekje over de maand waar... »
Slaap! Maya lijdt aan slapeloosheid. ’s Nachts berooft ze uit frustratie mensen van hun nachtrust. Op een van haar tochten komt Maya haar mannelijke evenknie tege... »