Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De terugkeer van het weesmeisje <p>In <em>De terugkeer van het weesmeisje</em>, het vierde deel in de <em>Weesmeisje</em>-serie van bestsellerauteur Anne Jacobs, zijn het zware tijden voor ... »
Liefde op de savanne <p>Het verhaal van <em>Liefde op de savanne</em>, het eerste deel in de <em>Savanne</em>-serie van bestsellerauteur Anne Jacobs, begint in het noordelijkste ... »
De moed van het weesmeisje <p>In <em>De moed van het weesmeisje</em>, het tweede deel in de <em>Weesmeisje</em>-serie van bestsellerauteur Anne Jacobs, is het 1916 en de villa van de f... »
Arlettes lot <p>In <em>Arlettes lot</em> neemt bestsellerauteur Anne Jacobs, bekend van de hitseries <em>Het weesmeisje</em> en <em>Het landhuis</em>, de lezer mee naar d... »
Arlettes lot <p>In <em>Arlettes lot</em> neemt bestsellerauteur Anne Jacobs, bekend van de hitseries <em>Het weesmeisje</em> en <em>Het landhuis</em>, de lezer mee naar d... »
Het weesmeisje <p>In <em>Het weesmeisje</em>, het eerste deel in de <em>Weesmeisje</em>-serie van bestsellerauteur Anne Jacobs, speelt zich af in Augsburg, 1913. Het jonge ... »