Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Een rare agent Beng! Wat een enorme klap! Snel rent Freek naar het kruispunt. Hij ziet het meteen. Een mooie, rode auto is tegen een boom gereden. Hoe kan dat? Er stond een... »
Waar zijn de spatjes? Oma Spatjes wordt 85. Daarom geeft ze een feest, een familiereünie, in een omgebouwde boerderij ergens in de Achterhoek. Alle kinderen, kleinkinderen en ach... »
VAN PEN VOOR ROOS Raketjes zijn leerboek voor kinderen die bij elk structureerwoord niet alleen de doelletter maar lle letters van het woord leren. Deze kinderen realiseren al... »
Poes leert ook Zonnetjes zijn leesboeken voor kinderen die al kunnen lezen als ze in groep 3 starten. Dit zijn kinderen die, als ze binnenkomen in groep 3, alle letters al ... »
Altijd vrolijk Aaf van Pommeren groeit op in de jaren zestig in een alledaags protestants gezin, aan de rand van een klein dorp. Het enige uitje van de familie is de reis i... »
Hippe heksen en toffe tovenaars Magie... Wie is daar nou niet dol op?! In deze bundel vind je toffe voorleesverhalen met een magisch tintje. Een verhaal over de Academie voor Heksenhulpjes,... »
Lynn 3.0 - dyslexie uitgave Lynn heeft vakantie - maar het is allesbehalve de zomervakantie waar ze op had gehoopt.<br/><br/>Hun huis wordt verbouwd, dus de familie blijft thuis. En haa... »