Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Gezel in marmer De steenhouwster, Nan Geerings, voert al 26 jaar alle stenen beelden uit van de inmiddels beroemd geworden beeldhouwster Marin Slingerland. Het grote publiek... »
Suikerbeest De media creĆ«ert een schijnveiligheid door hem af te schilderen als een psychopaat, als een beest dat je direct als afwijkend zult herkennen als je hem op s... »
Jl. Finn Pompe vertelt zijn kinderen iedere avond voor het slapengaan over zijn leven. Toen hij zelf klein was, vertelden zijn oom en zijn opa's hem op hun beurt... »
Veelvuldig en alleen Daan ligt al zeven jaar in bed, maar hij is niet ziek. Hij heeft zich vrijwillig in zijn kamer teruggetrokken. Hij kijkt televisie, luistert muziek, leest, e... »
De herinnerde soldaat 'Verreweg de beste roman van de afgelopen jaren' (NRC Handelsblad)Tijdens de Eerste Wereldoorlog wordt vlak achter de Belgische frontlinie een soldaat gevond... »
De Mei-jaren De novelle De Mei-jaren vertelt over Sibren Hartman en zijn vrouw, Dop Meis, die beiden kunstschilder zijn. Dop is beroemd geworden door het schilderen van s... »
De herinnerde soldaat Tijdens de Eerste Wereldoorlog wordt vlak achter de Belgische frontlinie een soldaat gevonden. Hij is niet gewond, maar weet niet wie hij is. Men brengt hem ... »