Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Zo blij, met jou Sofia heeft geen honger en voelt zich raar, een beetje benauwd zelfs. Ze is verliefd op een jongen van haar klas. Hij is grappig, stoer en een echte held. Da... »
Een warm nestje Als Laura op school leert over honden in het asiel, laat het haar niet meer los. Krijgen die honden wel genoeg liefde en warmte, zoals zij? Mama stelt voor o... »
Het verdwenen kersenrood Als koningin Soraya sterft, laat ze een diepbedroefde man en zoon achter. Prins Floris mist zijn moeder ... én zijn vader. Ik lijk wel lucht voor hem, denkt... »
Een doosje sneeuw Ieder kind is uniek. In sommige gezinnen wordt iemand ziek. In andere families is ooit iets vervelends gebeurd. En soms is het huishouden zelf gewoon een bee... »
Dromen van Mokka Floortje wil een hondje. Het maakt niet uit wat voor een. Gewoon een hondje. Om voor te zorgen en om te aaien. Om mee te rennen en te spelen. Als ze een hond... »
Warme wijn Lucie heeft een fantastische opa. Samen tappen ze de beste moppen, hij maakt de lekkerstetaarten en hij is er voor haar als ze hem nodig heeft. Maar soms is ... »
Krijg ik een kabouter, Sint? Liefste Sinterklaas, zo begint Tess haar brief. U hoeft me dit jaar geen speelgoed te brengen. Het enige wat ik wil, is een échte kabouter. Vol verwachting ... »
Prins, ik zal je vinden Een ontroerend verhaal met prachtige tekeningen en een magische sfeer. Een boek als een fluwelen jasje dat warme hartjes hoopvol en sterk houdt. Vanaf 5 jaar... »
Lampionnen voor Finn Finn is bijna jarig. Zijn beste vriendinnetje Anna is heel enthousiast. Maar zelf vindt Finn jarig zijn een beetje eng. Want je weet nooit wat er die dag all... »